Program 36 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dniu 2014-05-11

Gmina Bielsko-Biała
Rodzinne Rajdy Rowerowe

Tradycyjnie wystartujemy z Pl. Ratuszowego kierując się w stronę Czechowic-Dziedzic na półmetek na stadionie MOSiR-u, następnie powrócimy do Bielska-Białej na teren ZIAD-u, gdzie odbędzie się zakończenie rajdu.

  • 9:00 ROZPOCZĘCIE RAJDU - wywiady z gośćmi i uczestnikami
  • 9:30 START RAJDU – Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej
  • W niedzielę na Placu Ratuszowym Prezydent Bronisław Komorowski podpisze ustawę, która ma ułatwić budowę dróg rowerowych, wytyczanie szlaków turystycznych wzdłuż rzek oraz umożliwić jazdę rowerem po wałach przeciwpowodziowych.
  • Uwaga!!! Może nastąpić opóźnienie w starcie rajdu.
  • 9:30 - 11:30 I ETAP (ok. 13 km)
  • 11:00 – 12:30 Półmetek w Czechowicach-Dziedzicach na stadionie MOSiR-u - przeprowadzenie konkurencji sprawnościowych, weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych
  • 12:30 – 14:30 - II ETAP (około 18 km)
  • 14:30 – 16:00 Finał XXXVI Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego na terenie ZIAD-u - ciepły posiłek, rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, rozdanie nagród, zakończenie rajdu

Hymn Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Bielsku-Białej


Pliki do pobrania


Zapisy na rajd


Zapisy na rajd w dniach 05-10.05.2014 w biurze BTC w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 5a oraz w dniu rajdu od 8:30 – 9:30 - Plac Ratuszowy w Bielsku-Białej.

Trasa rajdu

Koszulka rajdu

Folder rajdu

Czechowice - Dziedzice

półmetek rajdu

Cenisz spokój i aktywny wypoczynek? Rower, piesze wędrówki po lasach czy zapomnienie w książce na przydrożnej ławce ? To wszystko i jeszcze więcej odkryjesz w gminie Czechowice-Dziedzice. Dla dużych i małych, starszych i młodszych, w pojedynkę czy z rodziną.  

Sprawozdanie

Dnia 11 maja 2014 roku odbył się 36-ty Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy, pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, z cyklu Beskidzkich Rodzinnych Rajdów Rowerowych. Na start na Placu Ratuszowym przybyło ponad 3000 sympatyków dwóch kółek.

Sprawozdanie - pobierz plik

Edycje rodzinnych rajdów rowerowych w Bielsku-Białej