Velo-Czorsztyn

Velo-Czorsztyn przejechany ????????????????????????????☀️????

Trasa piękna i bardzo widokowa ????????Pojechała z nami młodzież z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Żywcu ????

Jeden chłopczyk o imieniu Iwan nauczył się jeździć na rowerze dosłownie przed samą wycieczką i dzielnie przejechał z nami całą trasę????????????????????

Dzięki Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia , dzieciaki popłynęły statkiem,zjadły podczas odpoczynku posiłek I miały zapewnioną kiełbaskę na ognisko????????????

oraz transport w obie strony.

Bardzo dziękujemy????????????