Velo-Czorsztyn przejechany ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Trasa piękna i bardzo widokowa ![]()
Pojechała z nami młodzież z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Żywcu ![]()
Jeden chłopczyk o imieniu Iwan nauczył się jeździć na rowerze dosłownie przed samą wycieczką i dzielnie przejechał z nami całą trasę![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dzięki Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia , dzieciaki popłynęły statkiem,zjadły podczas odpoczynku posiłek I miały zapewnioną kiełbaskę na ognisko![]()
![]()
![]()
oraz transport w obie strony.
Bardzo dziękujemy![]()
![]()
![]()