Fajna intensywna sobota![]()
![]()
![]()
Od godziny 10.00 spędzałem czas z młodzieżą z Zespołu Placówki Opiekuńczo Wychowawczej na ul.Lompy
podopiecznych Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia
Pojechaliśmy rowerami na Błonia i do godziny 17tej śmigaliśmy Cyganką i Stefanką![]()
![]()
![]()
W przerwie było jedzonko,lody i zimne pyszne oranżady ![]()
Dzieciaki są niesamowite
i dzielne![]()
![]()
Już nie mogę się doczekać następnego razu z nimi![]()
![]()
![]()
Od Koral Bielsko-Biała dostaną profesjonalną pompkę i chłopaki będą fajnie prostsze sprawy sami ogarniać przy rowerach![]()
![]()
![]()