Super wycieczka rowerowa z dzieciakami z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej na ul.Lompy ![]()
![]()
![]()
Dzięki Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia
Pojechaliśmy rowerami do Zarzecza gdzie dzieciaki wykąpały się w jeziorze zjadly fajny posiłek i po odpoczynku wróciliśmy do Bielska ![]()
![]()
![]()
![]()
Praktycznie w przedostatni dzień wakacji było fajnie wakacyjnie ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()