No i znowu było SUPER ![]()
![]()
![]()
![]()
Z taką Ekipą inaczej się nie da![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
każda minuta z Wami jest rewelacyjna ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
W sobotę spływ kajakowy Małą Panwią ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Potem ognisko,duszonki i pieczenie kiełbasek![]()
![]()
![]()
![]()
Nawet tańce były![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
W niedzielę rowerowa wycieczka dookoła Jeziora Turawskiego ![]()
![]()
![]()
Teraz szykujemy się powoli na wycieczkę rowerową najpiękniejszymi dolinkami Jury Krakowsko-Częstochowskiej ![]()
![]()
jedziemy tam 15 września (niedziela)