Sobota spędzona z podopiecznymi Zespołu Placówki Opiekuńczo Wychowawczej na ul.Lompy ![]()
podopiecznymi Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia
O godzinie 10.00 wyruszyliśmy na Błonia gdzie do godziny 17tej śmigaliśmy Cyganką I Stefanką oraz w bikeparku ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
w przerwie zjedliśmy pyszne jedzenie ,lody i gasiliśmy pragnienie smaczną oranżadą
Od
Koral Bielsko-Biała dostaną profesjonalną pompkę do rowerów i chłopaki sobie zadbają fajnie o rowery ![]()
Już nie mogę się doczekać następnego wyjazdu rowerowego
z nimi![]()
![]()
Dziękujemy! Sklep rowerowy Koral Bielsko-Biała naprawia rowery podopiecznym Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia z którymi Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów spędza na rowerze aktywnie czas!