Aktywnie na rowerze z Podopiecznymi!

Sobota spędzona z podopiecznymi Zespołu Placówki Opiekuńczo Wychowawczej na ul.Lompy ????????podopiecznymi Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia

O godzinie 10.00 wyruszyliśmy na Błonia gdzie do godziny 17tej śmigaliśmy Cyganką I Stefanką oraz w bikeparku ????????????????????????????w przerwie zjedliśmy pyszne jedzenie ,lody i gasiliśmy pragnienie smaczną oranżadą ????Od

Koral Bielsko-Biała dostaną profesjonalną pompkę do rowerów i chłopaki sobie zadbają fajnie o rowery ????

Już nie mogę się doczekać następnego wyjazdu rowerowego

z nimi????????

Dziękujemy! Sklep rowerowy Koral Bielsko-Biała naprawia rowery podopiecznym Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia z którymi Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów spędza na rowerze aktywnie czas!