Członkowie BESKIDZKIEGO TOWARZYSTWA CYKLISTÓW
Zarząd Stowarzyszenia zwołuje : Sprawozdawczo Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów Bielsko-Biała, 06.03.2015 roku, które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia. I termin zebrania – godz. 17.30 , II termin – 17.45.
Porządek zebrania :
1. Otwarcie - Prezes Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów.
2. Wybór protokolanta zebrania.
3. Przyjęcie REGULAMINU PRZEPROWADZANIA ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZEGO Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów w Bielsku-Białej
4. Odczytanie i przyjęcie protokołu z Walnego Zgromadzenia z dnia 07.03.2014
5. Wybór przewodniczącego zebrania – (głosowanie jawne)
6. Prowadzenie zebrania przejmuje Przewodniczący zebrania
7. Przedstawienie porządku zebrania:
Porządek zebrania
Proszę o niezawodny udział w zebraniu.
Jolanta Koźmin
Prezes Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów