13.04.2014 godzina 10.00 Plac Ratuszowy. Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Czechowic Dziedzic.
W ubiegłym roku "jajeczko" odbyło się w zimowej scenerii.W najbliższą niedzielę 13.04.2014 zapraszamy do udziału w otwartej dla wszystkich chętnych wycieczce rowerowej do zaprzyjaźnionego nam stowarzyszenia z sąsiedniego miasta: Czechowickiego Towarzystwa Cyklistów.
Razem ugotujemy jajeczka, złożymy świąteczne życzenia i pojedziemy dalej do Wilamowic.
Powrót do Bielska-Białej w godzinach popołudniowych.