Zapraszam do udziału w turystyce pieszej po Czeskiej stronie Beskidów.
W dniach 21-23.11.2014 organizujemy wyjazd andrzejkowy do Czech.
Piątek wyjazd samochodami z BB o godzinie 8.00 do Czeskiej Republiki -
zakwaterowanie Agro-Penzion w Ostravice.Przejście piesze przez masyw Ondejnika.
Sobota wyjście piesze na Łysą Górę 1323mnpm najwyższy szczyt pasma Beskidu Śląsko-Morawskiego i jednocześnie najwyższa góra Śląska Cieszyńskiego. Wieczór andrzejkowy.
Niedziela wyjście piesze na Smrk 1276 mnpm. Powrót do BB.
Zainteresowanych prosze o szybki kontakt!
Jola